In deze periode kijken we naar wat we volgend jaar gaan doen. Vanavond gaan Karin en ik naar Icebreaker kleding kijken; volgend jaar nemen we meer dan alleen de zwarte T-shirts:-))
Agenda
- 07 Feb 2012
Fietsreparatiecursus voor onderweg (vol) - 21 Feb 2012
Basiscursus (nog 3 plekken) - 06 Mar 2012
Idworx-avond met Gerrit Gaastra - Meer agenda-items
GeDag
Sneeuw verbroedert.
Op de fiets schieten vaak gedachten door mijn hoofd. Iedere ochtend als ik naar mijn winkel rijd, is dat het geval. Daarom staat hier iedere dag een GeDag, oftewel een Gedachte van de Dag. Soms is het een simpele overpeinzing, een andere keer heeft de GeDag een diepere betekenis.

Gelukkig heb ik net op tijd ingegrepen. Toen Eric niet keek heb ik de winst van dit jaar omgezet in Icebreaker shirts en jasjes in mooie kleuren. Vooral de GT-shirts zijn erg mooi… Wil je ze komen voelen/passen/bewonderen of kopen? Na de verbouwing hangen ze op de nieuwe paspoppen.