Monteur gezocht voor twee dagen (vacature is ingevuld, maar laat het weten als je iets toe kunt voegen aan het team)

personeel De Vakantiefietser
Leuk dat je kijkt of dit misschien iets voor jou is. Als je twijfelt, bel dan gewoon en dan maken we een afspraak.

Wij zijn op zoek naar een monteur die graag aan hoogwaardige fietsen werkt. Hoewel de vacature voor nu ingevuld is, zijn we altijd opzoek naar leuke mensen om ons team te versterken.

Omschrijving

  • Parttime voor twee dagen in de week. De twee dagen zijn in overleg. Dus als je dit naast jouw huidige baan (als monteur in een andere winkel) wilt doen, dan is dit wat mij betreft een optie.
  • Wij onderhouden voornamelijk ‘onze’ fietsen en bouwen nieuwe fietsen op.
  • Maar als wij moeten uitleggen dat je een boutje rechtsom moet vastdraaien, dan zijn wij misschien niet de juiste winkel voor jou.
  • Wij zijn gelukkig met alle Rohloff, Pinion en riemaandrijvingen. Natuurlijk kunnen wij je alles leren, maar als je hiermee ervaring hebt dan is dat erg fijn.
  • Ik vind het belangrijk dat je goed aan een klant kunt uitleggen waarom je iets aanraadt, iets gaat doen en waarom je iets zo hebt uitgevoerd. Het is niet alleen heel leuk om daar de tijd voor te nemen, maar ook om de waardering van klanten daarvoor te krijgen.
  • De voertaal is Nederlands, maar aangezien wij ook buitenlandse klanten krijgen, is Engels ook handig.
  • In het hoogseizoen (maart t/m augustus) repareren wij geen fietsen die niet bij ons gekocht zijn. Dat scheelt veel gezeur en dat maakt het leven voor jou als monteur aangenamer.
  • Wij verkopen steeds meer super hoogwaardige fietsen met trapondersteuning, dus een elektro basis is gewenst.
  • Ik vind het nooit erg als er fouten gemaakt worden, maar wel als de klant dat merkt.

Weetjes

  • Altijd thee, koffie en negerzoenen.
  • Voor de lunch wordt gezorgd.
  • Lange fietsvakantie is geen probleem, als het maar buiten het hoogseizoen is.
  • Op zaterdag een ontbijt met verse croissants.
  • Een keer per jaar een bedrijfsuitje naar het buitenland. Maar niet altijd zo speciaal als afgelopen jaar.
  • Iedere dag kun je uitslapen (winkel is pas om 10.00 uur open, behalve op zaterdag).
  • De Vakantiefietser ligt in een gezellige buurt vlak bij het centraal station.
  • Verloning geschiedt via Payroll of op factuurbasis (zzp-er)

Interesse?

Kom eens op zaterdagochtend langs bij het ontbijt, dan kunnen we meteen zien of je met mes en vork kan eten. En neem je cv en een paar vakantiefoto’s mee. Maar je mag natuurlijk ook een brief of mail sturen of jouw sollicitatiefilmpje op YouTube, Facebook of Instagram zetten.

Laat je wat van je horen?

Eric Schuijt

Deel deze pagina met anderen