Tja, iedereen die hier werkt die reist graag met de fiets. Rik en Steven gaan allebei een paar maanden fietsen. En nee, ze hebben geen relatie met elkaar behalve dat ze collega’s zijn.
Dus zijn wij op zoek naar Vakantiefietsers (lhbtqmvrd) die het leuk vinden om fietsen uit dozen te halen, deze in te voeren in ons systeem en voor te bereiden. En natuurlijk ook om klanten te adviseren over fietsen en aanverwante artikelen. Oh ja, en fietsen afleveren. Lijkt dit je iets? Neem dan contact op met Michiel. Wij werken graag met collega’s die een, twee of maximaal drie dagen werken. Werkdagen in overleg
Behalve dat je moet kunnen fietsen zonder om te vallen, zijn er nog een aantal vaardigheden meegenomen:
• Woonachtig zijn in Amsterdam of omstreken.
• Zwemdiploma’s en veterstrik diploma is niet noodzakelijk.
• Passend bij de doelgroep (en dat zijn geen klanten met hanenkammen of een gezicht vol met tatoeages)
• Kennis van fietstechniek is fijn.
• Uiteraard meerdere reizen per fiets hebben gemaakt.
• In staat zijn om de vier cijfers te onthouden van onze inlogcode van het kassasysteem.
• Plezier hebben om klanten te helpen en zich in hen te verplaatsen.
• De logica en onlogica snappen van custombuilt fietsenmerken zoals Koga, Santos, idworx en Van Nicholas.
• Ook minder spannende taken waarderen zoals mails beantwoorden, problemen oplossen, prioriteiten stellen, banden plakken en helder zijn naar jouw collega’s met een glimlach.
• Je er bewust van zijn dat wij eerst klanten in de winkel helpen, dan klanten die bellen of skypen en dan pas de klanten die mailen, whatsappen of Facebooken.
• Oh ja, zegt dit je iets? (haakje open)img style=”margin-left: 4px; margin-right: 4px;” src=”/px/ericinmarokko.jpg” align=”left” /(haakje sluiten)
Weetjes:
– Altijd thee en koffie. En in de zomer waterijsjes
– Voor de lunch wordt gezorgd.
– Lange fietsvakantie is geen probleem, als het maar buiten het hoogseizoen is.
– Op zaterdag een ontbijt met verse croissants.
– Wil je af en toe een zaterdag vrij? Dan kan dat.
– Een of twee keer per jaar een bedrijfsuitje (India, Griekenland, Chili en Nederland).
– Verloning gaat via Tentoo-Payroll of op free-lance basis.
– Iedere dag kun je uitslapen (winkel is pas om 10.00 uur open). Behalve op zaterdag.
– De Vakantiefietser ligt in een gezellige buurt op loopafstand van het Centraal Station.
Interesse?
Kom eens langs voor de lunch, dan kunnen we meteen zien of je met mes en vork kunt eten. En neem je cv en enige vakantiefoto’s mee. Maar je mag natuurlijk ook een brief of mail sturen of jouw sollicitatie op YouTube, Facebook of Tik-Tok zetten.
Oh ja, De Vakantiefietser is een winkel in de Amsterdamse Jordaan. Wij richten ons op klanten die reizen per fiets of die forenzen. Dus wij doen niets met stadsfietsen, ligfietsen of mountainbikes.
Seventy percent of our customers come from outside Amsterdam. Therefore it is handy when you speak Rotterdams, Gronings, Brabants and English.
Wat een hulp werd hier geboden.
Ik was aan het worstelen met de Garmin Edge 530 , routes er niet op te krijgen , Garmin vermoedde een fout, kon opgestuurd worden (€ 120) .
’s morgens Michiel aan de lijn, die meldt een aantal handelingen om van PC naar Edge te downloaden, , als digibeet natuurlijk de weg kwijt en zij terecht voorrang geven aan de klanten in de winkel.
“s middags weer contact met Michiel en het was inderdaad een fluitje van een cent.
Als niemand hem nog heeft voorgedragen voor een lintje , dan doe ik het !
en die taart komt goed , ik ben niet vaak uit Dordrecht in XXX, maar het komt goed.
Hi Kees, nog bedankt voor deze reactie en vooral voor de heerlijke appeltaart die ons ten deel viel.Voor jou dus ook een lintje! Groet Michiel